Privātuma politika

Turpmāk izklāstītā Privātuma politika attiecas uz informācijas apstrādes praksi tajās interneta vietnēs, uz kurām šī Privātuma politika attiecas (katra norādīta kā “Vietne”). Šīs interneta vietnes datu pārzinis ir uzņēmums Marsh SIA., kura reģistrācijas numurs ir 40003602206 un kura juridiskā adrese ir:

Marsh SIA
Dzirnavu iela 37-13
Rīga, 1010
Latvijā

Uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40003602206

Lai lietotu šo Vietni un tajā sniegtos pakalpojumus, Jums jābūt sasniegušam vismaz 18 gadu vecumu un Jums ir jābūt likumīgām tiesībām noformēt juridiski saistošus līgumus saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

Mēs esam izstrādājuši šo Privātuma politiku, lai Jūs informētu par mūsu uzņēmuma darba praksi, kas saistīta ar informācijas apstrādi, tāpēc jebkāda privātā informācija, kas mūsu vārdā ir uzkrāta šajā Vietnē vai ar tās starpniecību, ir traktējama saskaņā ar šo Privātuma politiku. Izmantojot šo Vietni, Jūs piekrītat Jūsu privātās informācijas, vai tādas informācijas, kuru Jūs šai Vietnei vai ar tās starpniecību esat iesūtījis, lietošanai, uzglabāšanai un apstrādei saskaņā ar šo Privātuma politiku, kā tas ir izvērsti izklāstīts zemāk.

Šī Privātuma politika ir pakļauta Vietnes Lietošanas Noteikumiem un Nosacījumiem (“Noteikumi”).

Dažos īpašos apstākļos mēs nosūtām Jūsu privāto informāciju ārpus Eiropas Ekonomikas Zonas (“EEZ”). Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, aplūkojiet zemāk esošo sadaļu par informācijas nosūtīšanu uz ārvalstīm.

Šajā Vietnē mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir informācijas kopumi, kurus savā darbā izmanto Jūsu pārlūkprogramma un mūsu interneta vietne. Lai iegūtu vairāk informācijas un uzzinātu, kā mēs lietojam sīkdatnes, kādus sīkdatņu veidus mēs izmantojam un kā atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, aplūkojiet interneta vietnes navigācijas un sīkdatņu sadaļas zemāk.

Jums ir tiesības piekļūt privātajai informācijai, kas tiek uzglabāta par Jums, un to Jūs varat darīt, rakstot mums uz contact@marsh.com. Saskaņā ar spēkā esošiem tiesību aktiem, kuru jurisdikcijas varā Jūs esat, ikvienam šādas piekļuves pieprasījumam var piemērot maksu, lai segtu mūsu izmaksas par Jūsu apgādāšanu ar privātās informācijas datiem, kurus mēs par Jums uzglabājam. Tāpat Jums ir tiesības iebilst jebkurai datu apstrādei, kura, iespējams, var radīt Jums zaudējumus vai apdraudējumu, un Jums ir tiesības labot, bloķēt, izdzēst vai likvidēt neprecīzus datus.

Ar noteikumu, ka Jūs esat devis savu piekrišanu, mēs varam izmantot Jūsu privāto informāciju mārketinga nolūkos. Lai iegūtu vairāk informācijas par mārketingu un par to, kā pielāgot Jūsu izvēles (preferences), lūdzu, zemāk aplūkojiet sadaļu par mārketingu zemāk.

Privātās informācijas uzkrāšana, izmantošana un izpaušana

Informācija, ko Marsh ir uzkrājis šajā Vietnē, ir iedalāma divās kategorijās: (1) informācija, ko brīvprātīgi snieguši mūsu Vietnes apmeklētāji un (2) pārlūkojumu informācija, kas uzkrāta, apmeklētājiem pārvietojoties pa mūsu Vietni.

 1. Informācija, ko Jūs esat iesnieguši brīvprātīgi
  Izmantojot šo Vietni, Jūs varat izvēlēties, vai sniegt mums informāciju, kas palīdzētu mums apkalpot Jūsu vajadzības. Privātā informācija, ko mēs uzkrājam, ir atkarīga no tā, kā Jūs izvēlaties izmantot šo Vietni. Kad Jūs pieprasāt brošūru.

  Kad Jūs pieprasāt brošūru
  Ja Jūs mums pieprasāt brošūru vai turpmāku informēšanu, mēs lūdzam, lai Jūs iesniedzat savu vārdu, e-pasta adresi, Jūsu organizācijas nosaukumu un valsti, kurā Jūs atrodaties, lai mēs varētu Jums nosūtīt Jūsu pieprasītos materiālus, kas mums arī ļautu Jūs atpazīt, ja Jūs izrādītos jau esošs Marsh klients.

  Kad Jūs reģistrējaties pie mums un/vai pieprasāt apdrošināšanas piedāvājumu
  Ja Jūs reģistrējaties vietnē vai pieprasāt apdrošināšanas piedāvājumu, mēs varam jautāt, kāds ir Jūsu vārds, e-pasta adrese, valsts, tālruņa numurs un Jūsu sazināšanās iemesls, kā arī lūgt, lai Jūs sniedzat informāciju par Jūsu ieņemamo amatu un organizāciju un citu tamlīdzīgu informāciju, kas ir pamatoti nepieciešama tam, lai mēs varētu Jums izstrādāt piedāvājumu. Datu iesnieguma veidlapā mēs norādīsim, kura informācija ir izvēles un kura – obligāta. Jebkura privāta informācija, kuru Jūs mums sūtat, tiks izmantota vienīgi Vietnē vai tās Privātuma politikā norādītajos nolūkos.

  Pēc piedāvājuma saņemšanas, ja Jūs izlemjat turpināt sadarbību, mēs ievāksim attiecīgā piedāvājuma izstrādāšanai nepieciešamo informāciju par personu, kas būtu vajadzīga, lai mēs varētu pabeigt apstrādāt attiecīgo pieprasījumu, proti, Jūsu vārdu, adresi, pasta indeksu, kontakttālruņa numuru, e-pasta adresi, rēķina adresi vai informāciju par maksājuma formu. Mēs izmantosim Jūsu privāto informāciju Jūsu polises pārvaldīšanai, Jūsu prasību apstrādei utt. un vispārējai mūsu savstarpējās sadarbības nodrošināšanai. Lūdzu, aplūkojiet ar Jums saistītās Informācijas Izpaušanas sadaļu, lai uzzinātu par personas datu saņēmēju kategorijām.

  Kad Jūs sniedzat komentārus
  Visbeidzot, ja Jūs sniegsiet komentāru par jebkuru saturu, ko Jūs esat aplūkojis Vietnē, mēs lūgsim nosaukt Jūsu vārdu un e-pasta adresi tā, lai mēs, ja Jūs to izvēlaties, varam Jūs informēt ar e-pasta starpniecību, ko vēl citi ir komentējuši to pašu saturu, kā arī komentāru pārvaldei saskaņā ar mūsu pieļaujamo lietošanas politiku. Jums jāapzinās, ka informācija, kuru Jūs sniedzat komentējot, tiks padarīta publiski pieejama Marsh darbiniekiem un citiem Vietnes lietotājiem.

 2. Pārlūkošana/Interneta vietnes navigācijas informācija
  Kad Jūs pārvietojaties pa Vietni, mēs arī varam uzkrāt informāciju ar tādu parasti izmantoto informācijas ieguves rīku palīdzību, kā, piemēram, sīkdatnes un interneta bāksignāli (kopā “Interneta vietnes navigācijas informācija” (IVNI)). Interneta vietnes navigācijas informācija (IVNI) sevī ietver standarta informāciju no Jūsu pārlūkprogrammas (pārlūka veids un pārlūka valoda), Jūsu Interneta Protokola (“IP”) adreses un darbībām, kādas Jūs veicat Vietnē (piemēram, aplūkotās interneta lapas un uzklikšķinātās saites). Detalizētāku aprakstu par IVNI iespējamam aplūkot.

Mārketings

Ar noteikumu, ka Jūs esat devis savu piekrišanu, mēs varam izmantot Jūsu privāto informāciju tam, lai informētu Jūs par citiem pakalpojumiem un izstrādājumiem, kurus piedāvā Marsh vai mūsu saistītie uzņēmumi apdrošināšanas un finanšu pakalpojumu, risku pārvaldības un konsultāciju pakalpojumu jomā un kuri, mūsuprāt, Jūs varētu interesēt. Mēs varam sazināties ar Jums pa pastu, tālruni, e-pastu vai citiem saziņas līdzekļiem.

Sava profila vadības panelī Jūs varat atzīmēt, kādu mārketinga informāciju Jūs izvēlaties saņemt. Tur Jūs varat izvēlēties ne tikai sev piemēroto mārketinga informāciju, bet arī kādā formātā Jūs to saņemsiet (t.i. e-pastā, īsziņā vai RSS barotnē).

Atteikšanās

Ja Jūs esat iepriekš atzīmējis, ka Jūs vēlaties saņemt mārketinga ziņas, taču turpmāk šīs ziņas no Marsh vairs nevēlaties saņemt, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta zem šīs Privātuma politikas, vai arī dariet to mums zināmu sarunā ar kādu no mūsu pārstāvjiem. Jūs varat arī uzklikšķināt uz pogas 'Pārtraukt abonēšanu' (apakšā zem saņemtās ziņas), vai arī, Vietnes vadības panelī izņemt ķeksīšus no lodziņiem par paziņojumu saņemšanu, ko Jūs agrāk bijāt izvēlējies saņemt. Vecot šīs darbības, sākot no nākamās dienas, Jūs vairs nesaņemsiet paziņojumus. Ja paziņojumi ir nepieciešami, lai Jums nodrošinātu Jūsu pieprasītos pakalpojumus, bet tie nesatur mārketinga informāciju, Jūs nevarēsiet atteikties no paziņojumiem.

Interneta vietnes navigācijas informācija (IVNI)

Sīkdatnes

Līdzīgi kā daudzi citi uzņēmumi arī mēs potenciāli varam izmantot sīkdatnes šajā Vietnē. Sīkdatnes ir informācijas kopumi, kurus savā darbā izmanto Jūsu pārlūkprogramma un mūsu interneta vietne. Sīkdatņu izmantošana padara lietotāja darbu konkrētajās interneta vietnēs ātrāku un vienkāršāku. Vienīgā privātā informācija, ko var saturēt sīkdatne, ir Jūsu ievadītā informācija. Sīkdatne nevar iegūt datus no Jūsu datora cietā diska.

Pastāv dažādi sīkdatņu veidi ar dažādām funkcijām:

(i) Seansa sīkdatnes: tās uzglabājas Jūsu datorā vienīgi Jūsu interneta seansa laikā. Tās tiek automātiski dzēstas, aizverot pārlūkprogrammu. Tās parasti uzglabā anonīmu seansa ID, ļaujot Jums pārlūkot interneta vietni bez pieteikšanās katrā lapā. Tās neuzkrāj nekādu informāciju no Jūsu datora.

(ii) Pastāvīgās sīkdatnes – pastāvīgā sīkdatne ir tāda sīkdatne, kas saglabājas kā datne Jūsu datorā un paliek tajā arī tad, kad Jūs aizverat interneta pārlūkprogrammu. Sīkdatni var atpazīt un izmantot tā interneta vietne, kura to ir izveidojusi, tad, kad Jūs atkārtoti apmeklējat to pašu vietni.

(iii) Pirmās puses sīkdatnes: šī sīkdatnes veida funkcija ir atcerēties Jūsu izvēles (preferences) konkrētajā interneta vietnē. Tās tiek saglabātas un nosūtītas starp serveri un Jūsu datora cieto disku. Tās netiek izmantotas nekam citam, kā vienīgi personalizācijai, kādu Jūs pats esat noteicis.

Mēs nekad neizmantojam trešo pušu jeb nepilnīgas sīkdatnes mūsu Vietnēs, lai gan mēs izmantojam trešo pušu sniegtus interneta bāksignālus (lūdzu, aplūkojiet sadaļu par interneta bāksignāliem).

Informāciju par visiem datņu veidiem, kā arī plašāku vispārēju informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, meklējiet, aboutcookies.org.

Mēs izmantojam sīkdatnes šādiem nolūkiem:

Tur, kur tās ir obligāti nepieciešamas
Šādas sīkdatnes ir būtiskas, lai ļautu Jums pārvietoties pa Vietni un izmantot tādus tās līdzekļus kā piekļuvi Vietnes drošajām zonām. Bez šīm sīkdatnēm tādi Jūsu pieprasītie pakalpojumi kā piedāvājuma saņemšana vai iekļūšana Jūsu kontā nevar tikt nodrošināti. Šīs sīkdatnes neuzkrāj informāciju par Jums, ko varētu izmantot mārketingam vai arī tam, lai atcerētos, ko Jūs internetā esat aplūkojis.

Veiktspēja
Šāda veida sīkdatnes uzkrāj informāciju par to, kā apmeklētāji lieto Vietni, piemēram, kuras lapas viņi apmeklē visbiežāk un vai viņi no interneta lapām saņem ziņojumus par kļūdām. Tāpat tās mums ļauj atzīmēt un saskaitīt Vietnes apmeklētāju skaitu, kas kopumā mums ļauj saprast, kā lietotāji lieto Vietni, kas mums ļauj uzlabot Vietnes darbošanās veidu. Tās neuzkrāj apmeklētāju identificējošu informāciju, jo visa informācija, ko uzkrāj šī veida sīkdatnes, ir anonīma un to izmanto tikai Vietnes darbības uzlabošanai.

Funkcionalitāte
Šīs sīkdatnes ļauj Mūsu Vietnei atcerēties Jūsu veiktās izvēles (tādas, kā lietotāja vārds, valoda vai reģions, kurā Jūs atrodaties) un nodrošina papildus funkcijas. Vietne, piemēram, var atcerēties Jūsu pieteikšanās datus, lai Jums tie ikreiz nebūtu atkārtoti jāievada savā kontā, kad Jūs izmantojat konkrētu ierīci, lai piekļūtu mūsu Vietnei. Tāpat šīs sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atcerētos izmaiņas, kādas Jūsu esat veicis ar teksta izmēru, fontu vai citām interneta lapu daļām, kuras Jūs varat pielāgot savām vajadzībām. Tās var arī tikt izmantotas, lai nodrošinātu tādus Jūsu pieprasītos pakalpojumus kā video aplūkošanu vai raksta komentēšanu. Šāda veida sīkdatņu uzkrātā informācija parasti ir anonīma. Tās neuzkrāj nekādu informāciju par Jums, kura varētu tikt izmantota reklāmas nolūkiem vai lai noteiktu to, ko Jūs internetā esat aplūkojis.

Lūdzu, aplūkojiet savas pārlūkprogrammas ‘Palīdzība’ dokumentāciju vai apmeklējiet aboutcookies.org, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā ieslēgt un izslēgt sīkdatnes savā pārlūkprogrammā.

Mēs izmantojam analītikas rīku Google Analytics, kas palīdz mums pārbaudīt Vietnes statistiku. Plašāku informāciju par Google analītikas sīkdatnēm, lūdzu, meklējiet Google Code interneta vietnē.

Interneta bāksignāli

Šī Vietne var izmantot arī interneta bāksignālus (tostarp arī trešo pušu piegādātos vai sniegtos interneta bāksignālus) vai nu vienus pašus, vai arī kopā ar sīkdatnēm, lai apkopotu informāciju par to, kā lietotāji lieto Vietni, un saziņai pa e-pastu ar Marsh. Interneta bāksignāli ir skaidri elektroniski attēli, kuri var atpazīt tādus noteiktus informācijas veidus Jūsu datorā kā sīkdatnes, ja Jūs esat aplūkojis konkrētu ar interneta bāksignālu saistītu Vietni un ar interneta bāksignālu saistītas Vietnes aprakstu. Mēs izmantojam interneta bāksignālus, lai pārvaldītu un uzlabotu Vietnes un e-pasta sakarus. Mēs varam izmantot no interneta bāksignāliem iegūto informāciju apvienojumā ar citiem mūsu rīcībā esošiem datiem par mūsu klientiem, lai sniegtu Jums informāciju par Marsh un mūsu pakalpojumiem. To mēs veiksim, saglabājot klientu anonimitāti.

IP adreses

Kad Jūs apmeklējat mūsu Vietnes, Marsh uzkrāj Jūsu Interneta Protokola (“IP”) adreses, lai izsekotu un apkopotu vispārējo informāciju, atskaitot privāto informāciju. Piemēram, Marsh izmanto IP adreses, lai pārraudzītu reģionus, no kuriem lietotāji pārvietojas pa Vietnēm. IP adreses tiek uzglabātas tādā veidā, ka pēc IP adreses Jūs nav iespējams atpazīt. Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu IP adrese tiktu uzglabāta, lūdzu, atsakieties, izmantojot vienu no Atteikšanās metodēm, kas norādītas augstāk.

Jūsu informācijas izpaušana vai izmantošana

Mēs nemainīsim, nepārdosim vai citādi neizplatīsim Jūsu privāto informāciju ārpus Marsh & McLennan Companies, Inc. grupas ("MMCo") bez Jūsu piekrišanas un tikai saskaņā ar Jūsu norādījumiem (tostarp, lai nodrošinātu pakalpojumus, par kuru nodrošināšanu Jūs ar mums esat noslēdzis līgumu) vai arī veidos, kas atrunāti Privātuma politikā. Šī Privātuma politika nav piemērojama privātai informācijai, kura jau ir pieejama atklātībā. Šīs Privātuma politikas noteikumi jāattiecina uz tādu privāto informāciju, kuru mēs esam saņēmuši neatkarīgi no trešās puses, pat tādos gadījumos, kad tas ir noticis uz vienošanās pamata un kad ar konkrēto privāto informāciju saistītās personas ir bijušas informētas par iemeslu (-iem) privātās informācijas saņemšanai un par faktu, ka tā var tikt izpausta tādām trešajām pusēm kā MMCo.

Mēs varam izmantot vai izplatīt Jūsu privāto informāciju tiesību aktos noteiktā apjomā un tā, kā tas ir aprakstīts zemāk:

(i) Pakalpojumu sniegšana. Ierastajā mūsu klientu apkalpošanas gaitā notiek dalīšanās privātajā informācijā MMCo iekšienē pētījumu un statistikas, sistēmas pārvaldīšanas un noziegumu novēršanas vai konstatēšanas nolūkos. Ja Jūs mums piegādājat informāciju, kas satur trešās puses privāto informāciju (vārdi, adreses jeb citu informāciju, kas attiecas uz dzīvām personām), mēs paturēsim un izmantosim šo privāto informāciju, lai Jums sniegtu vispārējo apdrošināšanu un citus pakalpojumus, vienojoties, ka ar konkrēto privāto informāciju saistītās personas būs informētas par iemeslu (-iem) privātās informācijas saņemšanai un par faktu, ka tā var tikt izpausta tādām trešajām pusēm kā MMCo.

(ii) Piedāvājuma saņemšana un maksājuma process. Lai izveidotu Jūsu pieprasīto apdrošināšanas piedāvājumu un gadījumā, ja Jūs turpināt sadarbību, to apmaksājot, mums ir nepieciešams dalīties no Jums saņemtajā privātajā informācijā ar attiecīgās apdrošināšanas sniedzējiem, aģentiem, pakalpojuma sniedzējiem, konsultantiem un tirgus izpētes un kvalitātes nodrošināšanas uzņēmumiem. Ja šādas trešās puses uzmanto un apstrādā Jūsu privāto informāciju, mēs pieprasīsim no viņiem izmantot Jūsu privāto informāciju vienīgi tādā veidā, kas atbilst šai Privātuma politikai. Ja minētās trešās puses vēlas izmantot Jūsu privāto informāciju jebkādam citam mērķim, viņiem būs juridisks pienākums paziņot par to Jums un, kur tas nepieciešams, saņemt tam Jūsu piekrišanu. Plašākas informācijas iegūšanai par šādām trešajām pusēm sazinieties ar mums pa contact@marsh.com.

(iii) Aģenti un pakalpojuma sniedzēji. Dažreiz mums ir noslēgts līgums ar citiem uzņēmumiem un personām, lai viņi veiktu tādas funkcijas un pakalpojumus mūsu vārdā kā šī Vietnes mitināšana, e-pasta ziņojumu sūtīšana un zvanīšana pa tālruni mūsu vārdā. Viņiem var būt pieejama tāda privātā informācija kā adreses, lai varētu veikt savas funkcijas, bet viņi ir ierobežoti izmantot to jebkādiem citiem mērķiem kā vien Marsh pakalpojumu sniegšana.

(iv) Uzņēmumu pārņemšana. Tā kā mēs turpinām attīstīt savu uzņēmējdarbību, mēs varam pirkt vai pārdot aktīvus. Lietotāja informācija, ieskaitot privāto informāciju, tādos darījumos ir viens no tālāk nododamajiem uzņēmējdarbības kapitāliem. Tāpat arī, ja vai nu Marsh pats, vai visi būtiski Marsh kapitāli tiktu nopirkti, Jūsu privātā informācija būtu viens no pārņemtajiem kapitāliem. Līdz ar to šādos apstākļos mēs varam atklāt un/vai nodot tālāk Jūsu privāto informāciju trešās puses pircējam.

(v) Juridiskie jautājumi. Marsh var saglabāt un paturēt tiesības bez iepriekšējas Jūsu atļaujas izpaust jebkādu Jūsu privāto informāciju par Jums vai par to, kā Jūs lietojāt šo Vietni, ja Marsh pamatoti uzskata, ka šāda darbība ir nepieciešama, lai: (a) aizsargātu un aizstāvētu MMCo tiesības, īpašumu un drošību, darbiniekus, citus šīs Vietnes lietotājus vai sabiedrību; (b) īstenotu noteikumus un nosacījumus, kas attiecas uz šīs Vietnes izmantošanu vai (c) atbildētu uz pretenzijām, ka jebkurš saturs jebkādā veidā pārkāpj trešo pušu tiesības. Tāpat mēs varam izpaust privāto informāciju, ja mēs uzskatām to par nepieciešamu, lai ievērotu jebkādus piemērojamos tiesību aktus, regulas, tiesas procesus vai reaģētu uz prasībām no valsts iestāžu puses.

(vi) Marsh darbinieki: Mēs nodosim Jūsu informāciju mūsu darbiniekiem vai citiem darbiniekiem MMCo iekšienē, kuri apstrādās Jūsu privāto informāciju mūsu vārdā, un, to darot, pildīs šādas funkcijas: mārketinga nodaļa veiks ikvienu mārketinga darbību. Ja tas ir juridisks jautājums, tad to apstrādās juristu grupa. Ja tā ir darbinieku pieņemšana darbā un / vai ar nodarbinātību saistīts process, tad to apstrādās cilvēkresursu speciālistu grupa. Ja apstrāde attiecas uz interneta vietnes pārraudzību, tad tas tiks nodots informācijas tehnoloģiju departamentam un attiecīgo uzņēmējdarbības vienību pārraudzībā. Tālāk uzņēmuma struktūrvienības apstrādās privāto informāciju, lai novērtētu darbiniekus vai lai pārbaudītu viņus amata vai algas paaugstināšanai vai pārcelšanai citā amatā. Informācijas tehnoloģijas var apstrādāt darbinieku un klientu informāciju tādu sistēmu vai programmu vidēs, kurās piekļuve šāda veida privātai informācija ir neizbēgama.

Informācijas nogādāšana uz ārvalstīm

Jebkuru no augstāk norādīto mērķu sasniegšanai un sistēmu pārvaldīšanai Jūsu privātā informācija var tikt nogādāta jebkurā valstī, tostarp valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”), kurās nav tik spēcīga datu aizsardzības režīma kā valstīs EEZ iekšienē. Marsh ir biroji vairāk kā 100 valstīs visā pasaulē. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai saņemtu mūsu grupas uzņēmumu sarakstu, kuriem var tikt nogādāta Jūsu privātā informācija. Pastāv iespēja, ka uzkrātās ziņas par Jums vai Jūsu privātā informācija var tikt nogādāta šajos birojos, bet tikai tur, kur Jūs esat pieprasījis sniegt Jums pakalpojumus citā valstī.

Šajā Vietnē uzkrātā privātā informācija tiek apstrādāta un uzglabāta Amerikas Savienotajās Valstīs. Marsh interneta mitināšanas nodrošinātājs atbilst ES “drošības zonas” sistēmai (EU Safe Harbor framework), kā to paredz ASV Tirdzniecības ministrija (U.S. Department of Commerce) saistībā ar Eiropas Savienībā iegūtu datu vākšanu, izmantošanu un glabāšanu. Tur, kur saņēmējs nav apliecinājis, ka ievēro “drošības zonas” principus, mēs nodrošināsim to, lai Jūsu privātā informācija tiktu atbilstoši aizsargāta, izmantojot citus līdzekļus.

Ja Jūs iesniedzat jebkādu privātu informāciju, kas ir saistīta ar citu personu, vai nu Marsh Vietnē, vai ar tās starpniecību un, ja šādu privāto informāciju aizsargā cita valsts vai administratīvā teritorija, Jūs uzņemsieties atbildību par piemērojamo tiesību normu ievērošanu, ciktāl tie ir saistīti ar Jūsu tiesībām lietot šādu privāto informāciju un to, ka Jūs to piegādājat Marsh uzņēmumam, par šīs privātās informācijas uzglabāšanu elektroniskā formā Marsh Vietnē un attiecīgās privātās informācijas izmantošanu, veicot starpniecības pakalpojumus un citus pakalpojumus Jūsu organizācijai saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Jūsu privātās informācijas atjaunināšana

Ir svarīgi, lai Jūsu privātā informācija, kura paliek pie mums, ir precīza un pilnīga. Ja kaut kādas ziņas par Jums mainās, Jūs varat atjaunināt mūsu rīcībā esošo informāciju, izdarot grozījumus Jūs personas ziņu sadaļā Jūsu konta lapā. Tāpat Jūs varat to izdarīt, nosūtot mums e-pastu uz contact@marsh.com.

Lietošanas politikas principi

Ja Jūs atstājat komentāru par jebkuru Marsh saturu vai piedalāties Marsh diskusiju forumā vai tērzētavā, mēs lūdzam Jūs to darīt, ievērojot šādus standartus:

 • Lūdzu, esiet precīzs un/vai patiess savos komentāros.
 • Lūdzu, palieciet piemērojamo tiesību aktu robežās – neizmantojiet šo Vietni, lai sūtītu godu aizskarošu, rupju, aizvainojošu, naidpilnu vai musinošu saturu.
 • Nepārkāpiet intelektuālā īpašuma tiesības (piemēram, autortiesību, preču zīmju vai datu bāzu tiesības) vai citas.

Ikviens diskusijas dalībnieks pārstāv savu paša vai pašas viedokli, un tas neatspoguļo Marsh viedokli.

Mēs nosūtīsim Jūsu komentārus MMCo darbiniekiem, kuri pārrauga šajā interneta vietnē radītos komentārus. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā MMCo darbinieki apstrādās Jūsu privāto informāciju, lūdzu, aplūkojiet sadaļu par Jūsu informācijas izpaušanu vai izmantošanu un paragrāfu par (vi) Marsh darbiniekiem.

Ārējās saites

Marsh satur saites uz citām interneta vietnēm, kuru privātuma politika nav mūsu uzraudzībā. Līdz ko Jūs atstājat mūsu serverus (Jūs varat noteikt, kur Jūs atrodoties, pārbaudot URL adresi Jūsu interneta pārlūkprogrammā), jebkādas Jūsu sniegtās privātas informācijas izmantošanu reglamentē Jūsu apmeklētās interneta vietnes operatora privātuma politika. Citu vietņu politika var atšķirties no mūsējās. Ja Jūs nevarat atrast privātuma politiku nevienā no tām interneta vietnēm ar saites starpniecību no interneta vietnes mājas lapas, plašākas informācijas iegūšanai Jums būtu jāsazinās tieši ar konkrēto interneta vietni.

Drošība

Mēs esam pieņēmuši tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas nepieciešami mūsu uzkrāto, izmantoto un uzglabāto privāto datu drošības nodrošināšanai, lai nepieļautu izmaiņu veikšanu tajos, to pazušanu, neatļautu to apstrādi vai piekļuvi tiem, ņemot vērā uzglabāto datu statusu, būtību un riskus cilvēku rīcības vai fiziskās vai dabas vides iedarbības rezultātā. Tomēr, lai cik efektīvi arī būtu mūsu drošības pasākumi, neviena drošības sistēma nav neuzlaužama. Mēs nevaram galvot par savas datu bāzes drošību tāpat, kā mēs nevaram galvot, ka Jūsu sūtītā privātā informācija nav tikusi pārtverta internetā brīdī, kad tā tika sūtīta mums. Mēs lūdzam Jūs pielikt pūles no savas puses, saglabājot stingrā slepenībā ikviena datora paroles, kuras jūs izmantojat, lai piekļūtu internetam vai šai Vietnei. Mēs veicinām atbildīgu ziņošanu par ikvienu neaizsargātību, kāda atklātos mūsu Vietnēs vai ikvienā programmā, kas ir pieejama no mūsu Vietnes.

Informācija saistībā ar nodarbinātību

Šī Vietne sniedz Jums iespēju nosūtīt Jūsu Curriculum Vitae vai pieteikuma veidlapu mums vai pieteikties štata vietai ar šīs Vietnes starpniecību. Ja Jūs iesūtat informāciju šādiem nolūkiem, mēs izmantosim (kas tostarp var nozīmēt arī pārsūtīšanu tālāk) Jūsu sniegto privāto informāciju tam, lai novērtētu Jūsu kvalifikāciju un lai sazinātos ar Jums saistībā ar jebkādām Marsh štata vietām vai ikvienā no tā saistītajiem uzņēmumiem, kuri, mūsuprāt, Jūs varētu interesēt.

Mēs varam nosūtīt Jūsu informāciju tālāk citiem MMCo uzņēmumiem ar nolūku izskatīt Jūsu darba pieteikumu. Tas var būt saistīts ar Jūsu privātās informācijas pārsūtīšanu mūsu darbiniekiem, kuri Jūsu pieteikumu apstrādās mūsu vārdā. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā MMCo darbinieki apstrādās Jūsu privāto informāciju, lūdzu, aplūkojiet sadaļu par Jūsu informācijas izpaušanu vai izmantošanu un paragrāfu par (vi) Marsh darbiniekiem.

Privātuma politikas atjauninājumi

Pēdējo reizi mūsu Privātuma politika tika atjaunināta 2012. gada 8. maijā. Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo Privātuma politiku. Ja mēs to darām, tad izmaiņas mūsu Privātuma politikā stājas spēkā nekavējoties. Ja Jūs apmeklējat šo vietni regulāri, mēs iesakām Jums regulāri arī pārbaudīt tās Privātuma politiku.

Kontaktinformācija

Ar Privātuma politiku saistītos jautājumus sūtiet mūs, izmantojot šo veidlapu kontaktforma vai arī rakstot uz adresi:

Marsh SIA
Dzirnavu iela 37-13
Rīga, 1010
Latvijā